Rodzaj biletu
Liczba pasażerów
Znadź połączenia autobusowe na wybrane linii w systemach rezerwacji Voyager oraz EuroTicket
Kontakt
Kontakt dla pasażerów
W sprawach dotyczących potrzeby pilnego kontaktu z przewoźnikiem można skorzystać z nr telefonu zawartego na wydrukowanym bilecie (jesli już się posiada), lub skorzystać z informacji kontaktowych zawartych w zakładkach systemów rezerwacji(Voyager), (EuroTicket). Praktyczne może być też skorzystanie z informacji na stronie dotyczacych poszczególnych przewoźników a znajdującej się pod tym linkiem.
Numery telefonów podane w zestawieniach kontaktów nie służą do udzielania informacji o godzinach odjazdów etc. W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości zakupu , godzin i cen przewozów należy korzystać z panelu wyszukiwania na naszej stronie internetowej. Jeśli tylko istnieje w ofercie połączenie na poszukiwanej trasie znajdą Państwo 100% informacji o tej ofercie i możliwość natychmiastowego zakupu biletu.
Kontakt dla przewoźników
Właścicielem i operatorem tej strony internetowej jest firma
FISHKA Wojciech Ryszkiewicz, 45-221 Opole, ul.Chabrów 173/4 , NIP:754-169-62-12
tel.+48 696727001 e-mail:biuro@bus-ticket.pl www.bus-ticket.pl
Bank BZ WBK S.A. I O/Opole 19 1090 2138 0000 0001 2287 9828
Powyższymi danymi powinien posługiwać się przewoźnik w celach rozliczeniowych.
PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA WCZYTYWANIE SYSTEMU REZERWACJI VOYAGER
PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA WCZYTYWANIE SYSTEMU REZERWACJI EUROTICKET

Nie wybrałeś jeszcze miasta, do którego się wybierasz. Jeżeli jesteś prawdziwym podróżnikiem i nie boisz się wyzwań może tym razem zwiedzisz ? Zapraszamy do zrobienia rezerwacji miejsca hotelowego. Do wyboru jest wiele propozycji. Każda podróż dzieki temu może być całkiem inna. Warto prześledzić różne Hotele, wiele z nich oferuje bardzo korzystne promocje. Co ważne rezerwacja miejsc hotelowych w większości wypadków nie wiąże się z przedpłatą z Twojej strony. Zapłacisz gotówką lub kartą kredytową gdy przyjedziesz do hotelu - w hotelowej recepcji.

Szukaj hoteli:

Od

Do

REZERWACJA BILETÓW AUTOBUSOWYCH